Pagina 1 van 3
#
Verzenddatum Mailingonderwerp
1
Tue, 21 Nov 2017 11:00:28
De Gezondheidsbeurs 2018
2
Tue, 10 Oct 2017 22:42:30
Probeer dit maar te rijmen: gratis en toch topkwaliteit
3
Mon, 02 Oct 2017 06:52:49
Reeds 20% meer ingangskaarten de deur uit…. dan bezoekers in 2016
4
Wed, 27 Sep 2017 18:36:36
BODY - HET BEWEGEN...
5
Fri, 22 Sep 2017 05:49:22
Samenwerking met Knack en meer en….
6
Wed, 20 Sep 2017 19:07:35
De kracht van de MIND: Mikis Theodorakis 90 jaar
7
Fri, 08 Sep 2017 11:06:24
Vrijkaarten jubileum-editie Gezondheidsbeurs op 14 en 15 oktober te Gent
8
Thu, 31 Aug 2017 16:30:43
Aankondiging van een jubileumvrijkaart
9
Mon, 28 Aug 2017 18:13:07
info info info…
10
Fri, 30 Jun 2017 12:29:39
Mijn schoonmoeder en de (ex)topbankier, een afsluiter die telt!
11
Mon, 19 Jun 2017 19:16:56
Even kort voorstellen: wat is Global Effect ??
12
Wed, 14 Jun 2017 11:08:12
TIP : doe het nu…
13
Thu, 08 Jun 2017 18:57:33
Reminder: einde kortingsperiode over 12 dagen
14
Sun, 04 Jun 2017 10:25:05
10% korting tot 20 juni ter gelegenheid van de opening van een derde zaal
15
Mon, 10 Apr 2017 18:28:18
Flash 7: GZB 2017 - THERE SHE IS ! ! ! Met alles erop en eraan… en een geschenkje erbij...
16
Tue, 21 Mar 2017 19:51:25
Flash 6: GZB 2017 - aankondiging van een geschenk...
17
Mon, 13 Mar 2017 20:26:14
Flash 5: GZB 2017 - Meer dan 40.000 bezoekers op de Gezondheidsbeurs?
18
Tue, 07 Mar 2017 18:08:35
Flash 4: GZB 2017 - Sorry sorry….(maar misschien wil je eigenlijk wel meer van deze soort miskleunen...)
19
Mon, 27 Feb 2017 19:18:38
Flash 3: GZB 2017 - van 250 naar 1750 verdeelpunten
20
Tue, 21 Feb 2017 08:53:49
Flash 2: Europees Parlementslid Bart Staes op 15 oktober op de Gezondheidsbeurs.