Pagina 1 van 3
#
Verzenddatum Mailingonderwerp
1
Fri, 29 Dec 2017 12:04:50
Gelukkig Nieuwjaar
2
Fri, 22 Dec 2017 19:38:23
Gezondheidsbeurs 2018 - 12% (30% vzw’s) korting….voor wie kort op de bal speelt
3
Tue, 21 Nov 2017 11:00:28
De Gezondheidsbeurs 2018
4
Tue, 10 Oct 2017 22:42:30
Probeer dit maar te rijmen: gratis en toch topkwaliteit
5
Mon, 02 Oct 2017 06:52:49
Reeds 20% meer ingangskaarten de deur uit…. dan bezoekers in 2016
6
Wed, 27 Sep 2017 18:36:36
BODY - HET BEWEGEN...
7
Fri, 22 Sep 2017 05:49:22
Samenwerking met Knack en meer en….
8
Wed, 20 Sep 2017 19:07:35
De kracht van de MIND: Mikis Theodorakis 90 jaar
9
Fri, 08 Sep 2017 11:06:24
Vrijkaarten jubileum-editie Gezondheidsbeurs op 14 en 15 oktober te Gent
10
Thu, 31 Aug 2017 16:30:43
Aankondiging van een jubileumvrijkaart
11
Mon, 28 Aug 2017 18:13:07
info info info…
12
Fri, 30 Jun 2017 12:29:39
Mijn schoonmoeder en de (ex)topbankier, een afsluiter die telt!
13
Mon, 19 Jun 2017 19:16:56
Even kort voorstellen: wat is Global Effect ??
14
Wed, 14 Jun 2017 11:08:12
TIP : doe het nu…
15
Thu, 08 Jun 2017 18:57:33
Reminder: einde kortingsperiode over 12 dagen
16
Sun, 04 Jun 2017 10:25:05
10% korting tot 20 juni ter gelegenheid van de opening van een derde zaal
17
Mon, 10 Apr 2017 18:28:18
Flash 7: GZB 2017 - THERE SHE IS ! ! ! Met alles erop en eraan… en een geschenkje erbij...
18
Tue, 21 Mar 2017 19:51:25
Flash 6: GZB 2017 - aankondiging van een geschenk...
19
Mon, 13 Mar 2017 20:26:14
Flash 5: GZB 2017 - Meer dan 40.000 bezoekers op de Gezondheidsbeurs?
20
Tue, 07 Mar 2017 18:08:35
Flash 4: GZB 2017 - Sorry sorry….(maar misschien wil je eigenlijk wel meer van deze soort miskleunen...)