Pagina 1 van 3
#
Verzenddatum Mailingonderwerp
1
Tue, 18 Sep 2018 19:41:00
Gezondheidstip 4: een eitje pellen? of bakken?
2
Mon, 20 Aug 2018 18:55:07
Zomeractie 11.400/75
3
Mon, 20 Aug 2018 18:35:29
Gezondheidstip 4: wat met alcohol?
4
Tue, 07 Aug 2018 19:18:20
Gezondheidstip 3
5
Thu, 28 Jun 2018 18:10:36
Gezondheidsberichtjes + Gezondheidsbeurs 2018
6
Wed, 06 Jun 2018 19:11:35
Uitnodiging Gezondheidsbeurs 2018
7
Fri, 01 Jun 2018 18:23:34
De website is er : www.globaleffect.eu !
8
Tue, 24 Apr 2018 17:22:11
Inschrijven nog mogelijk tot en met 2 mei
9
Sat, 14 Apr 2018 18:45:55
Uitnodiging 6 mei: lancering nieuw natuurlijk gezondheidsplatform
10
Mon, 26 Feb 2018 19:54:15
Een zeer exclusief en eenmalig aanbod
11
Fri, 29 Dec 2017 11:04:50
Gelukkig Nieuwjaar
12
Fri, 22 Dec 2017 18:38:23
Gezondheidsbeurs 2018 - 12% (30% vzw’s) korting….voor wie kort op de bal speelt
13
Tue, 21 Nov 2017 10:00:28
De Gezondheidsbeurs 2018
14
Tue, 10 Oct 2017 22:42:30
Probeer dit maar te rijmen: gratis en toch topkwaliteit
15
Mon, 02 Oct 2017 06:52:49
Reeds 20% meer ingangskaarten de deur uit…. dan bezoekers in 2016
16
Wed, 27 Sep 2017 18:36:36
BODY - HET BEWEGEN...
17
Fri, 22 Sep 2017 05:49:22
Samenwerking met Knack en meer en….
18
Wed, 20 Sep 2017 19:07:35
De kracht van de MIND: Mikis Theodorakis 90 jaar
19
Fri, 08 Sep 2017 11:06:24
Vrijkaarten jubileum-editie Gezondheidsbeurs op 14 en 15 oktober te Gent
20
Thu, 31 Aug 2017 16:30:43
Aankondiging van een jubileumvrijkaart